petek, 3. oktober 2014 Uspešno sodelovanje študentov na natečaju E-click

Študentje 3. letnika Biodiverzitete so v študijskem letu 2013-14 sodelovali na natečaju E-click o kulturni krajini. Študentje so predložili v presojo ideje, ki  temeljijo na uporabi  IKT sredstev in orodij, s pomočjo katerih so morali predstavljati krajine v skladu z načeli Evropske konvencije o krajini. Kar trije študentje so se uvrstili na nacionalno tekmovanje. Na razglasitvi rezultatov 2. oktobra v Naklem je Martin Senič osvojil  1. mesto in se s tem uvrstil na Evropsko tekmovanje v Estoniji. Študentka Martina Tekavec je osvojila 3. mesto, Teja Zakotnik pa 4. mesto.  Vsem trem študentom iskreno čestitamo, Martinu pa želimo veliko uspeha na tekmovanju v Estoniji!