ponedeljek, 23. junij 2014 UP in KZ Agraria podpisali pismo o nameri

Rektor Univerze na Primorskem, prof. dr. Dragan Marušič, in direktor Kmetijske zadruge Agraria, Robert Fakin, sta v ponedeljek, 23. junija 2014 podpisala pismo o nameri, v katerem sta dosedanje sodelovanje nadgradila z dodatnimi aktivnostmi na področju razvijanja novih tehnologij, izdelkov in storitev ter izobraževanja in znanstveno raziskovalnega dela z namenom razvoja znanja, doseganja tržnih uspehov in ustvarjanja slovenskih blagovnih znamk.

UP FAMNIT z Agrario sodeluje na področju izvajanja študijske prakse za študente Sredozemskega kmetijstva ter v enem od projektov "Po kreativni poti do praktičnega znanja" - Proučitev razvojnih možnosti in izdelava idejne rešitve za vzpostavitev delovanja Centra Purisima.

Več o podpisu pisma o nameri si lahko preberete tukaj.