četrtek, 17. februar 2022 UP FAMNIT vabi na TOP - Tedna odprtih predavalnic

UP FAMNIT in ostale članice Univerze na Primorskem od 21. februarja do 4. marca 2022 odpiramo svoja vrata za dijake in ostalo zainteresirano javnost. Pridružili se nam boste lahko na predavanjih, delavnicah ter pri ostalih vsebinah, ki smo jih pripravili.

Vabimo vas, da obiščete spletno stran Univerze na Primorskem, kjer je dostopen natančen program z dodatnimi informativnimi dogodki z možnostjo postavljanja vprašanj – tako glede prijavno-vpisnega postopka kot študentskim domovom. Obštudijske športne dejavnosti bodo na voljo na aktivnih odmorih, ki jih dnevno organizira ŠportUP in na Zoom vadbi joge/pilatesa, ki je prav tako brezplačna. Prvi teden boste lahko obiskali tudi srečanje Knjižnega kluba UP. Karierni center je pripravil zanimiva predavanja širokega znanja.

Predavanja, ki se jih lahko udeležite na UP FAMNIT

Nekaterih predavanj se boste lahko udeležili v živo ali preko ZOOM e-okolja, druga pa bodo potekala zgolj preko ZOOM-a. Za vse dogodke zbiramo PRIJAVE. Na ta način boste pravočasno obveščeni o morebitnih spremembah. Prijavite se lahko tukaj.

TOP Video vsebine

Interakcije med prostoživečimi mačkami: Od risov v Sloveniji do leopardov v Afriki doc. dr. Miha Krofel
Delfini v Tržaškem zalivu asist. Tilen Genov
Okoljska kriza, Covid-19 in perspektive biodiverzitete v 21. stoletju izr. prof Bojan Lazar