sreda, 5. april 2017 UP FAMNIT uspešno gosti tuje predavatelje

V prvih šestih mesecih izvajanja projekta GOST UP se na UP FAMNIT že pozna dodaten mednarodni pridih, ki ga s sabo prinašajo gostujoči predavatelji. Ti s svojimi predavanji pomembno obogatijo izvajanje študijskih programov na vseh stopnjah, obenem pa so redno vključeni tudi v raziskovalno dejavnost oddelkov.

Svoj obisk pri nas so že zaključili:

Trenutno so z nami:

Informacije o vseh 34 profesorjih, ki so že in še bodo obiskali UP FAMNIT do zaključka naslednjega študijskega leta so objavljene na tej povezavi.

Gostovanja omogoča projekt GOST UP – Gostovanja tujih strokovnjakov in visokošolskih učiteljev na Univerzi na Primorskem, v okviru katerega bo našo univerzo obiskalo 66 tujih predavateljev.