petek, 4. januar 2013 UP FAMNIT se bo predstavila na sejmu Informativa 2013

UP FAMNIT se bo tudi letos, kot vsako leto doslej, skupaj z ostalimi članicami Univerze na Primorskem, predstavila na vseslovenskem sejmu izobraževanja štipendiranja in zaposlovanja –
5. Informativa 2013, ki bo potekal v petek in soboto, 1. in 2. februarja 2013 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

.

Namen sejma je, da se enkrat na leto, na enem mestu predstavi različne izobraževalne programe, od srednjih šol do visokošolskih in podiplomskih programov. Obiskovalci lahko na sejmu pridobijo informacije o različnih poklicih, možnostih za pridobitev štipendije, možnostih bivanja med šolanjem, mednarodni mobilnosti, prvih zaposlitvah, prekvalifikacijah ter o drugih, z izobraževanjem in zaposlovanjem povezanih vprašanjih.

.
Predstavitev UP FAMNIT na sejmu Informativa 2012