sreda, 3. september 2014 UP FAMNIT gosti 28. seminar iz teorije grafov Ljubljana-Leoben

V sklopu projekta UP IN SVET - Mednarodna vpetost Univerze na Primorskem se danes v Kopru pričenja 28. seminar iz teorije grafov Ljubljana-Leoben (28th Ljubljana - Leoben Graph Theory Seminar) z visoko mednarodno udeležbo.

Pod okriljem omenjenega projekta bodo na dogodku predavali red. prof. dr Andreas Hinz (The Frame-Stewart Conjecture), dr. Marc Hellmuth (On the Cartesian Skeleton of Hypergraphs and Digraphs), prof. dr. Alexander Ivanov (Revisiting Goldschmidt's Amalgams), izr. prof. dr. Elena Konstantinova (Hamiltonicity of graphs and Gray codes), dr. Florian Lehner (Symmetry breaking in graphs and groups), izr. prof. dr. Romeo Rizzi  (Covering the edges of a graph by matchings of bounded size) in dipl. inž. Nina Haug (The minimum number of subtrees of trees).

Program seminarja je dostopen na tej povezavi.