torek, 2. februar 2016 UP FAMNIT bo tudi v naslednjem mandatnem obdobju vodila izr. prof. dr. Klavdija Kutnar

Rektor Univerze na Primorskem, prof. dr. Dragan Marušič, je na predlog Senata UP FAMNIT ter na podlagi 64. člena Statuta UP imenoval izr. prof. dr. Klavdijo Kutnar za dekanjo UP FAMNIT tudi za naslednje štiriletno mandatno obdobje, to je od 5. marca 2016, do 4. marca 2020.

S tem se je zaključil postopek rednih volitev dekana UP FAMNIT, ki se je pričel s sprejetjem sklepa o pričetku postopka volitev dekana na 7. redni seji Senata UP FAMNIT dne 27.8.2015.

Izr. prof. dr. Klavdijo Kutnar je predlagal Oddelek za matematiko UP FAMNIT. V skladu s Statutom UP in internimi pravnimi akti UP FAMNIT je sledilo glasovanje o kandidatki na Akademskem zboru UP FAMNIT ter volitve v Senatu UP FAMNIT. Oba organa fakultete sta kandidatko podprla. Prav tako je dr. Klavdija Kutnar prejela pozitivno mnenje Študentskega sveta UP FAMNIT.

Program dela izr. prof. dr. Klavdije Kutnar je dostopen tukaj: PROGRAM DELA 2016 - 2020.

Izr. prof. dr. Klavdiji Kutnar iskreno čestitamo in ji želimo uspešno vodenje fakultete tudi v naslednjem mandatu!