četrtek, 24. september 2020 Univerzitetni e-naslovi študentov UP

Obveščamo vas, da bo vsem študentom Univerze na Primorskem v ŠIS-u dodeljen univerzitetni študentski e-naslov.

Vsi študenti bodo imeli naslov vpisna@student.upr.si (vpisna=vpisna številka). Študenti pa so ga dolžni uporabljati za vso komunikacijo s fakulteto  (z Referatom za študente, asistenti in profesorji ter ostalimi zaposleni fakulteti).

Dolžnost študentov je, da redno preverjajo univerzitetni študentski naslov, saj bodo na ta naslov prejemali vsa sporočila, ki so vezana na študij in obštudijske dejavnosti.

Pod vsakim elektronskim sporočilom so se študenti dolžni podpisati z imenom in priimkom.

V primeru, da študent izgubi status (je pavzer več kot 2 študijski leti) in ni v referat oddal prošnje za nadaljevanje študija, ne more več dostopati do študentskega e-naslova.

Elektronsko pošto študentom nudimo z brezplačno uporabo paketa Office 365, ki vključuje aplikacijo Outlook za upravljanje elektronske pošte. Možen je tudi dostop do e-računa preko spletne strani UP FAMNIT.

V primeru dodatnih vprašanj ali težav se lahko obrnete na našo IKT službo: podpora@famnit.upr.si

Vse informacije o informacijskih storitvah za študente lahko najdete na spodnji povezavi:

Lep pozdrav,
Referat UP FAMNIT