sreda, 25. april 2018 Univerzitetna liga UP: Famnit zlat v košarki in futsalu

V ponedeljek, 23. maja, so se s tremi finalnimi tekmami zaključila tri univerzitetna prvenstva Univerze na Primorskem. Študenti UP FAMNIT so v tekočem študijskem letu tekmovali v košarki in futsalu ter na koncu odnesli domov zlato!
Znova so si naši študenti priborili 1. mesto v košarki, presenečenje pa je tudi 1. mesto v futsalu.

Famnitove barve so čez leto branili:

• Košarkaška ekipa FAMNIT (končno 1. mesto): Arber Avdullahu, Tian Brun, Matej Teo Klepač, Jakob Majerič, Robert Marinović, Rade Nježić, Luka Pavlović, Alan Pehlić, Lisi Qarkaxhija, Tilen Sabadin, David Vac.
  • Futsal ekipa FAMNIT (končno 1. mesto): Nikola Ećimović, Tomaž Gustinčič, Matej Hubelić Orbanič, Nemanja Jakovljević, Borut Kolar, Mirza Krbezlija, Gregor Lečić, Marin Mandir, Malin Svraka, Valentin Sojar, Boris Turudija.

Vsem študentom iskreno čestitamo za uspeh!

Poročilo finalnih tekem lahko preberete tukaj.

Ekipa košarke UP FAMNIT - Foto vir: uszp.si

Ekipa futsala UP FAMNIT - Foto vir: uszp.si