torek, 16. marec 2010 Univerza, inovativnost in (gospodarska) kriza: problemi, izzivi in rešitve

Danes, 17. 3. 2010, s pričetkom ob 16. uri UP FAMNIT v sodelovanju z Mestno občino Koper v Pretorski palači Mestne občine Koper, Titov trg 3 organizira okroglo mizo z aktualnim in relevantnim naslovom "Univerza, inovativnost in (gospodarska) kriza: problemi, izzivi in rešitve".

Na okrogli mizi bodo kot predavatelji uvodničarji sodelovali ugledni strokovnjaki na svojem poklicnem področju, dobri poznavalci akademskega raziskovanja in kritično razmišljujoči ljudje, ki bodo razpravljali o razvoju, inovativnosti in razlogih za javno retoriko o krizi. Dogodek bosta vodila pobudnika doc. dr. Urban Vehovar (UP PEF) in ustavni pravnik doc. dr. Andraž Teršek (UP FAMNIT in UP PINT).

Gostje okrogle mize bodo:

• Prof. dr. Rado Bohinc, rektor Univerze na Primorskem (UP);
  • Prof. dr. Dragan Marušič, dekan Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT);
  • Prof. dr. Matjaž Valant; UNG
  • Prof. dr. Borut Likar, UP Fakulteta za management;
  • Mag. Dejan Križaj, UP Turistica;
  • Doc. dr. Urban Vehovar, UP Pedagoška fakulteta;
  • Doc. dr. Andraž Teršek, UP FAMNIT;
  • Mag. Rado Pezdir, UP FAMNIT.

Vljudno vabljeni tudi študentje in študentke Famnita v čim večjem številu!

Foto: Pretorska palača MO Koper. Vir