ponedeljek, 13. februar 2017 Tudi letos dobro obiskani informativni dnevi za vpis v dodiplomski študij

Na UP FAMNIT smo v petek, 10. in v soboto, 11. februarja, toplo sprejeli kandidate, ki so se z vseh koncev Slovenije pripeljali v Koper na letošnje Informativne dneve.

Uvodnemu nagovoru dekanje, izr. prof. Klavdije Kutnar, in pozdravu predstavnika Študentskega sveta fakultete Martina Seniča so sledile interaktivne predstavitve posameznih programov, na katerih so sodelovali tako predavatelji in asistenti kot sedanji Famnitovi študenti. Organiziran je bil tudi ogled novih prostorov v Univerzitetnem Kampusu Livade v Izoli, kjer so dijaki spoznali, kako poteka delo v laboratorijih.

Veselimo se jeseni in številnih novih brucov!

Utrinke z informativnih dni si lahko ogledate na našem Facebook profilu.