ponedeljek, 15. februar 2016 Tudi letos dober obisk na informativnih dnevih za vpis v dodiplomski študij

Na UP FAMNIT smo v petek, 12. februarja, in v soboto, 13. februarja, sprejeli kandidate, ki se zanimajo za vpis v naše študijske programe v prihodnjem študijskem letu.

Po uvodnem nagovoru dekanje, izr. prof. Klavdije Kutnar, pozdravu predstavnikov študentskega sveta in Študentske organizacije Univerze na Primorskem so sledila predstavitve vseh naših programov. Na njih so profesorji in asistenti skupaj s študenti predstavili posamezne predmete in delo na oddelkih. Za kandidate smo organizirali tudi ogled novih sodobnih laboratorijev v Kampusu Livade v Izoli.

Veselimo se jeseni in številnih novih brucov!

Utrinke z informativnih dni si lahko ogledate na našem Facebook profilu.