torek, 2. september 2014 Trije projekti študentov 3. letnika študijskega programa Biodiverziteta med najboljših 10 na natečaju E-clic

Študenti 3. letnika študijskega programa Biodiverziteta so v okviru predmeta Varstvena biologija pod mentorstvom izr. prof. dr. Elene V. Bužan in asistentke Sare Zupan sodelovali na natečaju E-clic Onine Community. Po oceni strokovne komisije so se trije projekti naših študentov uvrstili med najboljših 10 projektov, in sicer:

• projekt GETexploring - Geocaching učna pot študentke Teje Zakotnik,
  • projekt Re-Vive - Predstavitev Evropske konvencije o krajini in izjemnih slovenskih krajin z oglaševanjem prek krajinske znamke ter podpora lokalnim produktom študenta Martina Seniča in
  • projekt IzKaZ - Izjemne krajine pod zvezdami študentke Martine Tekavec.

Študentom iskreno čestitamo!

Tekom tedna bo omogočeno spletno všečkanje predlogov na strani http://e-clic.ning.com/slovenia-forum/. Predstavljeni bodo vsi prispeli predlogi. S klikom na projekt, boste imeli nad odprtim oknom možnost všečkanja z zvezdico levo zgoraj ali všečkanja preko facebook in G+ računa.

Zmagovalci iz posameznih ciljnih skupin (srednješolci, študentje in širša javnost) bodo predstavljeni na nacionalni CLIC konferenci, ki bo 2. 10. 2014. Po predstavitvi projektov bodo izbrani trije zmagovalni, v vsaki kategoriji eden.