četrtek, 30. september 2010 Tretji prijavni rok 2010/11 (1. - 5.10.2010) - prosta vpisna mesta na dodiplomskih programih UP FAMNIT

Interesente za vpis v dodiplomske študijske programe UP FAMNIT obveščamo, da so še prosta vpisna mesta na naslednjih dodiplomskih univerzitetnih študijskih programih UP FAMNIT: Matematika (40), Matematika v ekonomiji in financah (38), Računalništvo in informatika (61), Bioinformatika (41), Biodiverziteta (25), Sredozemsko kmetijstvo (37).

Vpisna mesta za študijska programa Biopsihologija in Aplikativna kineziologija so bila zapolnjena v prvem in drugem prijavnem roku. v tretjem roku zato ni prostih vpisnih mest.

Kandidati za vpis morajo izpolnjevati pogoje za vpis, skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2010/2011 (Objave MVZT z dne 1.2.2010).

V tretjem prijavnem roku se lahko prijavijo samo kandidati, ki so oddali prvo ali drugo prijavo za vpis v študijskem letu 2010/11 in niso bili sprejeti v nobenega od v prijavi/prijavah navedenih študijskih programov. Preverjanje navedenega pogoja bo potekalo prek Visokošolske prijavno-informacijske službe Univerze v Ljubljani.

Prijavo za vpis oddajo kandidati na obrazcu Tretja prijava za vpis v 1. letnik v študijskem letu 2010/11 (obrazec DZS 1,71/3), v katerem navedejo en študijski program. Prijavi priložijo overjene kopije spričeval.

Rok za oddajo prijave je torek, 5. oktober 2010 do 15.00 v Referat za študente UP FAMNIT, Glagoljaška 8, Koper. Prijavo z dokumentacijo lahko kandidati tudi pošljejo na naslov fakultete:

Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Koper

(VPIS - TRETJI ROK)

Glagoljaška 8

6000 Koper

Če bo prijavljenih več kandidatov kot je razpisanih vpisnih mest, bo izveden izbirni postopek skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2010/2011.

Vsi prijavljeni kandidati bodo po pošti prejeli sklep o rezultatu izbirnega postopka, sprejeti kandidati pa tudi vabilo k vpisu. Vpis sprejetih kandidatov bo potekal do 11.10.2010, in sicer elektronsko (prek interneta).

Dodatne informacije: Referat za študente UP FAMNIT, referat@famnit.upr.si, 05 611 7575