torek, 13. avgust 2013 Tilen Genov prejel Kavčičevo nagrado

Naš sodelavec Tilen Genov, asistent na študijskih programih Biodiverziteta in Varstov narave, je prejel Kavčičevo nagrado za najboljši kratki naravoslovni prispevek v reviji Proteus.

Nagrado, ki jo Prirodoslovno društvo Slovenije vsako leto podeljuje najbolj uspešnim mladim piscem poljudnih naravoslovnih besedil, sta si v letu 2012 razdelila Tilen Genov za besedilo Vpogled v zanimivo življenje »slovenskih« delfinov in Jernej Turnšek za besedilo Slovenski uspeh na tekmovanju iz biomolekularnega dizajna BIOMOD 2011.

Obe besedili sta bili objavljeni v aprilski številki revije Proteus.

Sodelavcu Tilnu Genovu iskreno čestitamo!

Tilen Genov receives the Kavčič Award

Tilen Genov from the Faculty of Mathematics, Natural Sciences and Information Technologies of University of Primorska has received the Kavčič Award for the best short article in the journal Proteus. Each year the Slovenian Society for Natural History gives the award to the most successful young writers of natural science articles. In 2012, the award was shared by Tilen Genov for the article Insights into the interesting lives of »Slovenian« dolphins and Jernej Turnšek for the article Slovenian success at the competition in biomolecular design BIOMOD 2011. Both pieces have been published in the April issue of the journal Proteus.