sreda, 21. december 2011 Študentka UP FAMNIT nagrajena v Milanu

Dne 2. decembra 2011 se je z razglasitvijo zmagovalcev v Milanu zaključil »Customer Satisfaction University Award«, ki ga je organizirala skupina Intesa Sanpaolo.

Na natečaju je 1. mesto v tematskem sklopu Idealna banka prejela študentka UP FAMNIT Mary Servatius, ki je s študentom Fakultete za management Univerze na Primorskem Blažem Intiharjem predstavila projekt »Naša banka v vašem žepu«. V njem sta študenta ponudila različne možnosti uporabe storitev mobilnega bančništva, pri čemer sta se osredotočila predvsem na uporabo pametnih mobilnih telefonov.

Zmagovalca bosta nagrajena z opravljanjem pripravništva na sedežu mednarodnih hčerinskih bank Intese Sanpaolo v Milanu ali poletnega študija na eni izmed vodilnih italijanskih univerz.

Obema iskreno čestitamo!