sreda, 12. november 2014 Študenti magistrskega študija Varstva narave so obiskali Luko Koper

V sredo, 12.11.2014 so študenti magistrskega študija Varstva narave na UP FAMNIT, v okviru predmeta Okoljske tehnologije obiskali Luko Koper.

Po predstavitvi, pri kateri je bila izpostavljena okoljska odgovornost pristanišča, so si študenti ogledali pristanišče in se lahko tudi v živo prepričali o okoljski in družbeni odgovornosti Luke Koper.  Poleg primarnih dejavnosti pristanišča so spoznali tudi njegovo razvojno raziskovalno delo ter identificirali možna sodelovanja v okviru svojih prihodnjih magistrskih nalog, in sicer predvsem na področju spremljanja in obvladovanja vplivov na okolje.