petek, 18. oktober 2013 Študenti UP FAMNIT zmagovalci Čiste desetke 2013

V sredo, 16. oktobra 2013, na Rektorjev (predavanj prost) dan, se je v Areni Bonifika, odvijala že 16. tradicionalna športno-zabavna prireditev Čista desetka. Udeležilo se je je okrog 200 študentov Univerze na Primorskem, ki so se pomerili v desetih športnih in ostalih zabavnih disciplinah.

Na letošnji Čisti desetki so študenti UP FAMNITa v skupnem seštevku dosegli prvo mesto z osvojenimi 98. točkami, drugi so bili študenti UP FTŠ-Turistice z osvojenimi 78 točkami in tretji študenti UP PEF s 40 točkami.
Študenti UP FAMNITa so nastopali v vseh disciplinah in dosegli naslednje uvrstitve:

- košarka – 1. mesto;
- odbojka – 2. mesto;
- namizni tenis moški – 1. mesto;
- keglanje moški – 1., 2. in 3. mesto;
- keglanje ženske – 1. in 2. mesto;
- kalčeto (namizni nogomet) – 3. mesto;
- briškola – 1., 2. in 3. mesto;
- twister – 2. in 3. mesto;
- pikado ženske – 1. in 3. mesto;
- štafeta v pretakanju bevande – 2. mesto.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

Dogodek, ki sta ga organizirala Študentska organizacija Univerze na Primorskem (ŠOUP) in Univerzitetna športna zveza Primorske (UŠZP) je potekal v Areni Bonifika, kjer ga je slavnostno odprla prorektorica za študijske zadeve Univerze na Primorskem, dr. Nadja Plazar.

Prilagamo nekaj fotografij, več si jih lahko ogledate v fotogaleriji.