torek, 26. januar 2016 Študenti UP FAMNIT aktivni in interaktivni na Informativi 2016

Za nami je še ena Informativa – največji slovenski sejem izobraževanja in poklicev. Ob tej priložnosti se je na ljubljanskem Gospodarskem razstavišču letos zbralo rekordno število obiskovalcev, ki se bodo kmalu odločali za vpis na fakulteto.

22. in 23. januarja so študenti UP FAMNIT na prostoru, kjer so se predstavljale tudi ostale članice UP, pripravili vrsto zanimivih aktivnosti, ki so privabile veliko število radovednežev. Bodoči študenti so na primer lahko ugotavljali kakovost različnih ekstra deviških olj, občudovali morski akvarij, preizkusili Googlovo tango tablico, pogledali v Googlova očala Cardboard in preizkusili Famnitov demo za risanje na 3D objektih.

Bodočim študentom so študijske programe fakultete izčrpno predstavljali študenti Nastja Cepak, Leo Gombač, Andreja Grobiša, Nina Omejc, Maryana Potitska in Eva Žunec.

Čestitke vsem za odlično opravljeno delo, ki je pritegnilo veliko pozornosti!