torek, 15. april 2014 Študenti Računalništva in informatike UP FAMNIT bronasti na Mednarodni internetni olimpijadi

Študenti računalništva in Informatike UP FAMNIT so na Mednarodni internetni olimpijadi iz računalništva prejeli bronaste medalje.
Tekmovanje iz Računalništva poteka v dveh krogih in je razdeljeno na 5  tematskih sklopov, naši študenti pa so bili uvrščeni v kategorijo "Tehnika in tehnologija". V tej kategoriji je v 2. krog uvrstilo 126 študentov.
Aleksandar Tošić, Aleksandar Todorović, Alen Redek in Marko Tavčar so v skupnem seštevku 1. in 2. kroga tekmovanja zbrali zadostno število točk za prejem bronaste medalje.

Za dosežek jim iskreno čestitamo!