nedelja, 16. november 2014 Študenti Famnita sodelovali na srednjeevropskem računalniškem tekmovanju iz programiranja na Poljskem

Od 14. do 16. novembra 2014 so se člani Famnitove tekmovalne ekipe v sestavi Vladan Jovičić, Marko Palangetić in Aleksandar Todorović, v spremstvu mentorjev asist. Tineta Šukljana in Tineta Mezgeca, udeležili Srednjeevropskega tekmovanja iz programiranja (Central Europe Regional Contest 2014 - CERC'14) v Krakovu na Poljskem.

Srednjeevropskega tekmovanja se je skupina UP FAMNIT (v različni sestavi) udeležila že šestič. Letos se je tekmovalna ekipa, s tremi rešenimi nalogami, med vsemi sodelujočimi srednjeevropskimi skupinami, uvrstila na 52. mesto med 79 ekipami.

Iskrene čestitke!