nedelja, 24. marec 2013 Famnit in IAM 28.3. gostita predstavnike podjetij in javnih zavodov

V četrtek, 28. marca 2013 bo na UP FAMNIT potekalo srečanje s predstavniki gospodarstva in javnih zavodov. Namen srečanja je preveriti možnosti za skupno sodelovanje na področju izobraževanja in raziskovanja.

Organizatorja srečanja sta UP FAMNIT in UP IAM, ki bosta gostom predstavila raziskovalne kompetence svojih oddelkov ter študijske programe in druge temeljne dejavnosti obeh članic.

Srečanje se bo pričelo ob 10:00 in se zaključilo ob 15:00 z okroglo mizo z naslovom »Potencialna vloga UP Famnit in UP IAM pri razvoju in raziskavah v gospodarstvu«.