petek, 7. november 2014 Sprejem tujih študentov matematike pri rektorju Univerze na Primorskem

Rektor Univerze na Primorskem je v četrtek, 30. oktobra, sprejel perspektivne tuje študente, ki so se v tem študijskem letu prvič vpisali na dodiplomska študijska programa Matematika ter Matematika v ekonomiji in financah.

Daniel Silađi, Nikita  Akulich, Marija Tepegjozova, Miloš Tomić,  Palina Kaliada in Anes Valentić prihajajo iz Srbije, Belorusije, Makedonije ter Bosne in Hercegovine.

Na sprejemu so se jim pridružili še dekanja, izr. prof. dr. Klavdija Kutnar, gostujoči profesor, izr. prof. dr. Francesco Belardo ter doc. dr. Vito Vitrih, direktor UP IAM.

Nekaj utrinkov z dogodka si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.