sobota, 16. april 2011 Seminar MARA

V ponedeljek, 18. aprila 2011, bo ob 16.00  uri v prostorih Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, Glagoljaška 8, Koper predavanje v okviru skupnega SEMINARJA ZA MATEMATIČNE IN RAČUNALNIŠKE ZNANOSTI Oddelka za matematiko in Oddelka za Informacijske znanosti in tehnologije UP FAMNIT, Oddelka za matematiko in Oddelka za Informacijske znanosti in tehnologije UP PINT, Oddelka za matematiko in računalništvo UP PEF ter Oddelkov za matematiko in teoretično računalništvo IMFM.

RAČUNALNIŠKI SEMINAR

Prostor: FAMNIT-1-RU1 (zgornja računalnica)  ob 16:00

Predavatelj: Andrej Kramar

Naslov: O vodenju projektov in izdelavi dokumentacije (za Projektni seminar)

Povzetek:

Predavatelj bo na seminarju predstavil, kako se vodi projekte, kjer imamo opravka z industrijskim partnerjem. Opisal bo tudi kako naj bi izgledala in kako izdelati dokumentacijo za posamezne faze projekta ter kako nasploh naj bi izgledal "pisni output" projekta.

Seminar je obvezen za tiste studente magistrskega studijskega programa 2. stopnje RIN, ki letos delajo projektni seminar.

Ostali vabljeni!