petek, 4. februar 2011 Seminar MARA

V (izjemoma) sredo, 9. februarja 2011, bo ob 16.00  uri v prostorih Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, Glagoljaška 8, Koper predavanje v okviru skupnega SEMINARJA ZA MATEMATIČNE IN RAČUNALNIŠKE ZNANOSTI Oddelka za matematiko in Oddelka za Informacijske znanosti in tehnologije UP FAMNIT, Oddelka za matematiko in Oddelka za Informacijske znanosti in tehnologije UP PINT, Oddelka za matematiko in računalništvo UP PEF ter Oddelkov za matematiko in teoretično računalništvo IMFM.

RAČUNALNIŠKI SEMINAR

MALA PREDAVALNICA ob 16.00

Naslov: Inovacijska šola – i.šola: možnosti sodelovanja v okviru Projektnega seminarja

Predavatelji: Elvira Luin (UIP), predstavnika podjetij Robotina in Harpha Sea

Povzetek:
V okviru projektnega seminarja se lahko študenti UP FAMNIT vključite v i.šolo.
I.šola je izobraževalni program Univerze na Primorskem, ki temelji na filozofiji ustvarjalnega mišljenja t.i »dizajnerskega razmišljanja« po vzoru Stanfordske univerze v ZDA, kjer se študenti  združeni v time pri projektnem delu v sodelovanju s podjetji srečajo z vsemi osnovnimi dejavnostmi podjetja: od iskanja idej, razumevanju problemov poslovanja, zaznavanja tržnih priložnosti, izdelave tržnih analiz, razvoja izdelkov/storitev, učinkovitega trženja, pa do osnov financ in vodenja. Predstavljeni bodo poslovni izzivi podjetij Robotina in Harpha Sea, ki jih boste lahko reševali študenti vseh članic skupaj.

Vabljeni!