petek, 23. april 2010 Seminar MARA

V ponedeljek, 26. aprila 2010, bo ob 16.00 uri računalniški učilnici Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, Glagoljaška 8, Koper predavanje v okviru skupnega SEMINARJA ZA MATEMATIČNE IN RAČUNALNIŠKE ZNANOSTI Oddelka za matematiko in računalništvo UP FAMNIT, Oddelka za matematiko in računalništvo UP PINT, Oddelka za matematiko in računalništvo UP PEF ter Oddelkov za matematiko in teoretično računalništvo IMFM.

16.00 Računalniška učilnica

Predavatelj: Staš Bevc

Naslov: Uporaba računalnikov za simulacije dinamike molekul

Povzetek:

Na seminarju bodo predstavljene deterministične metode za simuliranje dinamike molekul. Razloženo bo kako in zakaj se to počne ter na kakšne težave pri tem naletimo. Prikazan bo tudi konkreten primer simuliranja molekul argona.

Vabljeni!