torek, 15. april 2014 Rezultati 1. kola tekmovanja Univerzitetni programerski maraton

V četrtek, 10. aprila 2014 je potekalo 1. kolo tekmovanja Univerzitetni programerski maraton (UPM).
Tekmovanja so se udeležile tudi 4 ekipe UP FAMNIT.
Ekipa StackOverflow v sestavi Aleksandar Todorović in Marko Tavčar, je med vsemi 48 sodelujočimi ekipami zasedla 14. mesto na državni ravni. Preostale tri ekipe so zasedle 24., 27. in 35. mesto.
Rezultate 1. kola tekmovanja si lahko ogledate tukaj, naloge, ki so jih študenti reševali, pa najdete na tem naslovu.

SodelavciUP FAMNIT študentom iskreno čestitamo za uspehe in jim želimo odlične rezultate tudi na prihodnjih tekmovanjih!