četrtek, 31. avgust 2023 Odprt razpis za mednarodne izmenjave študentov in zaposlenih v okviru programa Erasmus+ KA171

30. avgusta 2023 je bil objavljen Razpis za sofinanciranje mobilnosti študentov za namen študija in mobilnosti zaposlenih za namen poučevanja in usposabljanja na partnerskih univerzah v okviru programa Erasmus+ KA171 (2023).

Rok prijave je določen kot ODPRTI ROK PRIJAVE ter prične tečni na dan objave razpisa in traja do porabe sredstev oz. preklica. Mobilnosti se morajo izvesti do 31.7.2026.

Podrobne informacije o partnerskih univerzah, dotacijah za mobilnost in postopku prijave so dostopne v posameznih razpisih:

V primeru dodatnih vprašanj smo vam na voljo preko elektronskega naslova international@famnit.upr.si