sreda, 3. april 2013 Objavljeni so podatki o prvih prijavah za vpis v dodiplomski študij 2013/2014

Objavljeni so uradni podatki o številu prijav v prvem prijavnem roku za vpis v prvi letnik v študijskem letu 2013/14 (http://www.vpis.uni-lj.si/prijave_prvi_rok_2013_2014.pdf - podatki za študijske programe UP FAMNIT so na strani 15).

Vpis bo omejen na dveh študijskih programih UP FAMNIT - Biopsihologija, Aplikativna kineziologija, saj je na teh programih več prijav kot razpisanih vpisnih mest. Na ostalih študijskih programih - Matematika, Matematika v ekonomiji in financah, Računalništvo in informatika, Bioinformatika, Biodiverziteta, Sredozemsko kmetijstvo - pa bodo prosta mesta razpisana tudi v drugem prijavnem roku, ki bo potekal od 22. do 29. avgusta 2013. Uradni podatki o številu prostih mest v drugem prijavnem roku bodo objavljeni tudi na naših spletnih straneh 21. avgusta 2013.