sreda, 18. september 2013 Prva podelitev priznanj študentom tutorjem na UP FAMNIT

V ponedeljek, 23. septembra 2013 bo ob 13.00 uri bo dekanja izr. prof. dr. Klavdija Kutnar podelila priznanja – certifikate našim študentom tutorjem, ki so v študijskih letih 2011/12 in 2012/13 opravljali študentsko tutorstvo na UP FAMNIT, katerega namen je krepiti stike med študenti prek izmenjave koristnih informacij in izkušenj. Tutorji so svoje delo odlično opravili ter s tem prispevali k boljši povezanosti študentov ter k lažjemu vključevanju študentov v študij.

Certifikate bodo prejeli:

• Mitja Črne, študent magistrskega študijskega programa Varstvo narave,
  • Matej Filipović, študent dodiplomskega študijskega programa Računalništvo in informatika,
  • Boštjan Hafnar, študent dodiplomskega študijskega programa Biopsihologija,
  • Jan Magdić, študent univerzitetnega študijskega programa Računalništvo in informatika,
  • Janja Rudolf, diplomantka dodiplomskega študijskega programa Sredozemsko kmetijstvo,
  • Miha Šaberl, diplomant dodiplomskega študijskega programa Bioinformatika,
  • Borut Umer, študent dodiplomskega študijskega programa Matematika.

Podelitev certifikatov bo potekala v Mali predavalnici UP FAMNIT (Glagoljaška 8, 1. nadstropje), udeležili se je bodo tudi člani Senata UP FAMNIT in predstavniki študentov, v okviru podelitve pa bo asist. Vesna Jug izvedla predavanje na temo »Odnosi in komunikacija v šolskem prostoru«.

Na fakulteti si želimo, da bi k temu pomembnemu projektu – projektu študentskega tutorstva – pristopilo čimveč študentov, zato vabimo vse zainteresirane študente k ogledu spletne strani na temo študentskega tutorstva na UP FAMNIT: http://www.famnit.upr.si/sl/studenti/tutorstvo.

Prav tako vljudno vabimo zaposlene in študente na podelitev priznanj – certifikatov našim študentom tutorjem.