ponedeljek, 27. september 2021 Prosto delovno mesto na UP FAMNIT: Samostojni strokovni delavec VII/1 na oddelku za matematiko - M/Ž

Na Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije iščemo novega samostojnega strokovnega delavca na oddelku za matematiko (M/Ž) za določen čas 12 mesecev.

Med pogoji za opravljanje dela so specializacija po višješolski izobrazbi (prejšnja) s področja Matematike / visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja) s področja Matematike / visokošolska strokovna izobrazba s področja Matematike / visokošolska univerzitetna izobrazba s področja Matematike, aktivno znanje angleškega jezika, dobro poznavanje računalniškega programa LaTeX, samostojnost in odgovornost. Zahtevana dodatna funkcionalna znanja so še natančnost in zanesljivost, sposobnost timskega dela, znanje za delo z računalnikom, komunikativnost in odgovornost.

Rok za prijavo je 8. 10. 2021.

Več o razpisu lahko najdete tukaj.