petek, 30. september 2011 Prosta mesta v tretjem prijavnem roku za vpis na dodiplomski študij

Univerza na Primorskem, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Koper (UP FAMNIT) razpisuje v tretjem prijavnem roku, ki traja od 1. 10. 2011 do 5. 10. 2011, vpisna mesta na naslednjih univerzitetnih študijskih programih 1. stopnje (redni študij):

-           39 vpisnih mest za 1. letnik na študijskem programu Matematika,

-           40 vpisnih mest za 1. letnik na študijskem programu Matematika v ekonomiji in financah,

-           55  vpisnih mest za 1. letnik na študijskem programu Računalništvo in informatika,

-           43 vpisnih mest za 1. letnik na študijskem programu Bioinformatika,

-           31 vpisnih mest za 1. letnik na študijskem programu Biodiverziteta,

-           37 vpisnih mest za 1. letnik na študijskem programu Sredozemsko kmetijstvo.

Vpisna mesta za študijska programa Biopsihologija in Aplikativna kineziologija so bila zapolnjena v prvem in drugem prijavnem roku.

Kandidati za vpis morajo izpolnjevati pogoje za vpis, skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2011/2012.

Prijavo za vpis z dokumentacijo (dokumentacija, navedena v razpisu za vpis) oddajo kandidati do vključno 5. 10. 2011 do 15. ure v Referat za študente UP FAMNIT, Glagoljaška 8, Koper oz. pošljejo na naslov: Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Koper (Vpis – tretji rok), Glagoljaška 8, 6000 Koper.

Če bo prijavljenih več kandidatov kot je razpisanih vpisnih mest, bo izveden izbirni postopek skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2011/2012. Vsi prijavljeni kandidati bodo po pošti prejeli sklep o rezultatu izbirnega postopka, sprejeti kandidati pa tudi vabilo k vpisu. Vpis sprejetih kandidatov bo potekal do 12. 10. 2011.

Za dodatne informacije in pojasnila nas lahko pokličete na tel. št. 05 611 75 75 ali pišete na naslov referat@famnit.upr.si.