četrtek, 15. marec 2012 Priznanja UP: kar šest nagrajencev, ki sta jih predlagali FAMNIT/IAM

V petek, 16. marca 2012 ob 13. uri se bo s Slavnostno akademijo, ki ji bo sledilo še inavguracijsko predavanje maestra dirigenta Antona Nanuta, častnega doktorja UP, zaključil Teden Univerze na Primorskem (UP).

V sklopu Slavnostne akademije bodo podeljena univerzitetna priznanja in nagrade. Tudi letos bodo priznanja prejeli tudi sodelavci UP FAMNIT in UP IAM, in sicer:

• priznanje Zlata plaketa Univerze na Primorskem bo prejel izr. prof. dr. Bojan Kuzma,
  • nagrado za znanstveno odličnost za leto 2011 bo prejel doc. dr. Martin Milanič,
  • nagradi za pedagoško odličnost za študijsko leto 2010/2011 bosta prejela doc. dr. Branko Kavšek in mag. Boštjan Frelih,
  • nagrado Srečko Kosovel za študente UP za diplomsko delo v študijskem letu 2010/2011 bo prejela Nastja Cepak, diplomantka dodiplomskega študijskega programa Matematika na UP FAMNIT in študentka magistrskega študijskega programa Matematične znanosti UP FAMNIT.

Prav tako bo priznanje Častni doktor Univerze na Primorskem prejel maesto dirigent redni profesor Anton Nanut, ki sta ga predlagali UP FAMNIT in UP IAM.

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo!