ponedeljek, 11. januar 2016 Primorski vrtiček prejel nagrado Prometej znanosti za odličnost v komuniciranju!

Ustanova Slovenska znanstvena fundacija bo v četrtek podelila Prometeja znanosti za odličnost v komuniciranju, ki tokrat prihaja v Koper.

Zaslužili so si ga Oddelek za sredozemsko kmetijstvo na UP FAMNIT, Primorske novice in KZ Agraria za "tvorno sodelovanje med univerzo, največjim predstavnikom lokalnega kmetijstva in najpomembnejšim medijem v prostoru".

Študenta sredozemskega kmetijstva Tine Matoš in Tadej Grbec sta pod mentorstvom strokovne vodje Agrarie Patricije Pirnat in dr. Dunje Bandelj, predstojnice sredozemskega kmetijstva na UP Famnit obdelovala vrtiček na Purissimi pri Ankaranu. Bralcem Primorskih novic so ponujali strokovne in praktično preverjene nasvete za vrtičkarje.

Z akcijo, ki je naletela na odličen odmev v javnosti, bodo partnerji nadaljevali tudi v 2016.

Več v članku Primorskih novic na povezavi.