torek, 29. januar 2013 Pridi z BUS-om na INFO dan!

Drage dijakinje in dijaki,

Univerza na Primorskem bo v času informativnih dni, ki bodo v petek, 15.2. in v soboto, 16.2.2013, v petek, 15.2. organizirala brezplačni avtobusni prevoz na relaciji Murska Sobota - Maribor - Celje - Ljubljana - Postojna - Koper - Izola - Portorož (in povratek). Odhod iz Murske Sobote je predviden ob 4.00 uri, prihod v Portorož pa okrog 10. ure. Povratek na isti relaciji je predviden z odhodom ob 17. uri iz Portoroža.

Obiski fakultet so razdeljeni na dva termina: ob 10. in 15. uri.

Da si pravočasno zagotovite mesto v avtobusu, izpolnite e-predprijavo in posredujte podatke, ki jih potrbuje organizator za organizacijo ustreznega števila prostih mest. Predprijave se zbirajo do vključno 11.2.2013.

E-predprijava je dostopna preko naslednje povezave: