petek, 27. junij 2014 Pričenjata se Mednarodna doktorska poletna šola iz diskretne matematike in SYGN IV

V nedeljo, 29. 6. 2014, se na Rogli pričenjata Mednarodna doktorska poletna šola iz diskretne matematike (2014 PhD Summer School in Discrete Mathematics) in mednarodna konferenca Symmetries of Graphs and Networks, obe v sklopu Aktivnosti 3 projekta UP IN SVET – Mednarodna vpetost Univerze na Primorskem.

Do 5. 7. 2014 se bodo na obeh dogodkih odvila predavanja kar 19 tujih predavateljev, ki gostujejo v okviru omenjenega projekta, prisotni pa bodo tudi številni drugi tuji in domači znanstveniki in raziskovalci. Več o dogodkih si lahko preberete na tej povezavi, kjer je dosegljiv tudi zbornik s povzetki predavanj.