torek, 28. avgust 2012 Pričel se je Famnitov poletni tabor Matematika je kul!

Pričel se je Famnitov poletni tabor Matematika je kul!

Koper, 26. avgust - 1. september 2012

V nedeljo 26. avgusta 2012 se je pričel FAMNITov poletni tabor Matematika je kul, ki je namenjen učencem 7., 8. in 9. razreda osnovnih šol (v letu 2011/12) in dijakom srednjih šol. Udeleženci tabora bodo lahko v prihajajočem tednu poslušali predavanja o raznovrstnih zanimivih matematičnih temah in se udeležili matematičnih delavnic ter številnih športnih in družabnih aktivnosti. Predavali jim bodo prof. dr. Aleksander Malnič, doc. dr. Barbara Boldin, dr. Simona Klemenčič, izr. prof. dr. Štefko Miklavič, izr. prof. dr. Bojan Kuzma, doc. dr. Aljaž Ule ter doc. dr. Klavdija Kutnar delavnice bodo izvajali Olga Kaliada, Ademir Hujdurović in Nataša Kristan.

Urnik predavanj je dostopen tukaj >>.

Več informacij o letošnjem taboru lahko dobite na spletni povezavi: http://tabor.famnit.upr.si/?doma, ter na elektronskem naslovu: tabor@famnit.upr.si.

Organizacijski odbor: Bojan Kuzma, Martin Milanič, Vito Vitrih