torek, 17. maj 2016 Pričel se je 4. Mednarodni teden Univerze na Primorskem

V ponedeljek, 16. maja 2016 se je pričel Mednarodni teden Univerze na Primorskem – International Week of University of Primorska, ki ga naša univerza organizira že četrto leto zapored. Med 16. in 20. majem 2016 se bo tako zvrstila vrsta dogodkov, na katerih bo sodelovalo 24 strokovnih sodelavcev in profesorjev iz kar 17 partnerskih univerz. Gostje bodo spoznavali univerzo, zaposlene, študente in delovne procese, zanje pa bo organiziran tudi kratek tečaj slovenskega jezika. Udeleženci bodo teden zaključili z organiziranim izletom in ogledom slovenske obale.

V sredo, 18. maja 2016 bo od 12.15 do 13.45 v avli palače Armerija (Titov trg 4) potekala osrednja prireditev, »IW-sejem« (Fair – presentation of IW participants’ home universities to the students of the University of Primorska), ko se bodo sodelujoče univerze iz Avstrije, Češke, Finske, Francije, Litve, Poljske, Madžarske, Slovaške, Španije, Velike Britanije, Turčije in celo Združenih držav Amerike, predstavile študentom Univerze na Primorskem in drugi javnosti.

Oglejte si še program 4. Mednarodnega tedna Univerze na Primorskem.