ponedeljek, 13. junij 2016 Predstavitev UP FAMNIT na prireditvi Zotkini talenti 2016

V soboto, 11. junija 2016, je v Cankarjevem domu v Ljubljani v organizaciji Zveze za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS) potekala Slovesna razglasitev rezultatov državnih tekmovanj iz znanja in srečanje mladih raziskovalcev v organizaciji ZOTKS - Zotkini talenti.

Na prireditvi je zlata priznanja prejelo 775 učencev in dijakov, ki so svoje znanje v šolskem letu 2015/2016 preizkusili na raznih državnih tekmovanjih iz znanja in srečanjih v organizaciji ZOTKS.

Pred samo prireditvijo je potekala aleja fakultet, na kateri se je tradicionalno predstavil tudi UP FAMNIT. Pisane stojnice z interaktivnimi vsebinami so privabile veliko število mladih, ki se zanimajo predvsem za naravoslovje in tehnologijo.

Prilagamo nekaj fotoutrinkov s predstavitve.