petek, 24. februar 2012 Predavanje svetovno znanega strokovnjaka za psihiatrijo na UP FAMNIT

Svetovno znani strokovnjak za psihiatrijo prof. dr. J. John Mann iz Columbia University, ZDA, bo v okviru svojega obiska v Sloveniji od 27.2.2012 do 2.3.2012 med drugim gostoval na UP FAMNIT in UP IAM.

Tako bo v torek, 28.2.2012 ob 13. uri izvedel predavanje za študente Biopsihologije UP FAMNIT. Predavanje z naslovom "What Works for Suicide Prevention and Why" bo potekalo v Veliki predavalnici UP FAMNIT, na Glagoljaški 8 v Kopru.

Prav tako bo imel prof. dr. J. John Mann v sredo, 29.2.2012 ob 17. uri v sejni dvorani Pretorske palače v Kopru predavanje z naslovom "Preprečevanje samomora s pomočjo znanosti: upoštevanje genov in okolja - Suicide Prevention Through Better Science: a consideration of genes and environment ”.
Več o slednjem si lahko preberete tukaj.

Vljudno vabljeni k udeležbi na obeh predavanjih!