petek, 5. marec 2010 Povabilo k objavam v reviji »Bilten: ekonomika, organizacija in informatika v zdravstvu«

Zaposlenim na Univerzi na Primorskem

P O V A B I L O

k objavam v reviji »Bilten: ekonomika, organizacija in informatika v zdravstvu«.

Inštitut za varovanje zdravja Republike Slovenije že 25 let izdaja revijo »Bilten: ekonomika, organizacija in informatika v zdravstvu«.

Z letom 2010 je k soizdajateljstvu revije pristopila tudi Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem.

Začenja se obdobje sodelovanja in sinergij, ki bodo povečale nabor piscev, število bralcev in olajšale umestitev revije v domače in mednarodno okolje, tako znanstveno kot tudi strokovno.

Prva številka v letošnjem letu je izšla 1. marca 2010. Več o reviji ter arhiv številk si lahko v polnem tekstu pogledate na povezavi.

Za pripravo člankov si lahko Navodila avtorjem revije Bilten pogledate na povezavi.

Vljudno vabljeni k branju in pisanju člankov.

prof. dr. Dragan Marušič
                                    dekan UP FAMNIT