petek, 20. maj 2016 Ponedeljkov SEMINAR računalništva in informatike

V ponedeljek, 23. maja 2016, bo ob 16.00 uri v prostorih Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, Glagoljaška 8, Koper predavanje v okviru PONEDELJKOVEGA SEMINARJA RAČUNALNIŠTVA IN INFORMATIKE Oddelkov za Informacijske znanosti in tehnologije UP FAMNIT in UP IAM.

PROSTOR: FAMNIT-1-MP2 ob 16:00

PREDAVATELJA: Jaka Črnivec, SAP Slovenija; Peter Plesničar, Actual IT

NASLOV: ZAKAJ JE LAHKO SAP MOJA PRILOŽNOST?

POVZETEK:
SAP SE je podjetje s 43 letno zgodovino, ki se je iz malega regionalnega podjetja razvil v vrhunsko svetovno korporacijo. Danes je SAP v središču poslovno tehnološke revolucije, saj je na globalnem trgu vodilni ponudnik poslovnih programskih rešitev, prisoten v 130 državah, ima več kot 296.000 strank in zaposluje več kot 75.600 ljudi. Na predavanju boste študenti lahko spoznali zakaj je SAP veliko več kot le ponudnik ERP rešitev ter na katerih področjih se za vas odpirajo zanimivi izzivi in priložnosti, tako v času študija, kot tudi v obdobju iskanja zaposlitve.

Vabljeni!