četrtek, 27. september 2012 PODIPLOMSKI ŠTUDIJ: Začetek predavanj št. l. 2012/13, sestanki s koordinatorji

Študente obveščamo, da se študijski proces za podiplomski študij prične v ponedeljek, 1. oktobra 2012, in sicer:

• študenti magistrskega študija Matematične znanosti (PMA) pričnejo s podiplomskim seminarjem ob 16. uri. Seminar je obvezen za vse vpisane študente. Po zaključenem seminarju se začnejo prva predavanja za predmete, ki se izvajajo v jesenskem semestru (Izbrana poglavja iz teorije končnih geometrij);
  • študenti magistrskega študija Računalništvo in informatika (PRIN) pričnejo s podiplomskim seminarjem ob 16. uri. Seminar je obvezen za vse vpisane študente. Po zaključenem seminarju se začnejo prva predavanja za predmete, ki se izvajajo v jesenskem semestru (Odkrivanje zakonitosti v podatkih);
  • študenti magistrskega študija Varstvo narave (PBI) pričnejo s predavanji pri predmetu Okoljske tehnologije, kot je predvideno na urniku. Uvodni sestanek študentov s koordinatorico bo potekal v torek, 2. oktobra ob 16. uri (pred pričetkom predavanj pri predmetu Ekoremediacije).

Študenti doktorskih študijskih programov pričnejo v ponedeljek, 8. oktobra 2012, in sicer:

• študenti doktorskega študija Računalništvo in informatika (PRIN) pričnejo s podiplomskim seminarjem v ponedeljek, 8. oktobra ob 16. uri v FAMNIT-1-RU1. Seminar je obvezen za vse vpisane študente;
  • študenti doktorskega študija Matematične znanosti (PMA) pričnejo s podiplomskim seminarjem v ponedeljek, 8. oktobra ob 10. uri v FAMNIT-SEMIN. Seminar je obvezen za vse vpisane študente.

V sklopu podiplomskega prvega seminarja je predviden uvodni sestanek študentov s koordinatorji študijskih programov, ki bo namenjen predvsem vprašanjem študentov ter nekaterim pomembnim informacijam o študiju v študijskem letu 2012/13.

Vsi študenti magistrskega in doktorskega študijskega programa Aplikativna kineziologija bodo imeli v ponedeljek, 1. oktobra 2012 od 10. do 12. ure srečanje s koordinatorji in predstavitev izbirnih predmetov. Po zaključenem srečanju bo potekalo inavguracijsko predavanje prof. dr. Serge Von Duvillard. Srečanje in predavanje bo potekalo na Srednji tehniški šoli Koper (Šmarska cesta 4, Koper). Ta dan ne potekajo predavanja po urniku.

Za dodatna pojasnila in informacije smo dosegljivi v Referatu (05/611 75 75, 05/611 75 89, referat@famnit.upr.si).

Želimo vam veliko študijskih uspehov v študijskem letu 2012/13!

Referat za študente UP FAMNIT