ponedeljek, 21. september 2020 PODIPLOMSKI ŠTUDIJ: Urniki za jesenski semester 2020/21

Obveščamo vas, da so na spletni strani fakultete (v rubriki Urniki) objavljeni urniki za jesenski semester 2020/2021, ki se prične v četrtek, 1. oktobra 2020 in zaključi v petek, 15. januarja 2021.

Posebej vas želimo opozoriti na naslednje:

• IZVEDBA PREDMETOV PO TEDNIH: opozarjamo, da je potrebno preveriti urnik za vsak posamičen teden semestra, saj se lahko razlikuje med posameznimi tedni;
  • NAKNADNE SPREMEMBE URNIKA: do srede, 30. septembra 2020 so možne spremembe urnika, zato študente prosimo, da urnik ponovno preverijo tik pred začetkom študijskega leta. Vse spremembe urnika od vključno četrtka, 1. oktobra 2020 dalje bodo objavljene med obvestili Referata.

V zvezi z urnikom in COVID-19 razmerami vas želimo opozoriti še na naslednje:

• predavanja/vaje, ki se izvajajo na daljavo (on-line) so na urniku označena tako, da je navedena predavalnica »On-line izvedba«. V kolikor je izvajalec sporočil, da vseeno potrebuje predavalnico za izvedbo on-line predavanj/vaj, je za ta namen rezervirana majhna predavalnica, na urniku pa je v tem primeru pri imenu predmeta navedeno »ON-LINE«; prosimo vas, da urnik natančno preverite;
  • predavalnice, z izjemo vajalnice in računalniških učilnic, bodo opremljene za izvajanje pedagoškega procesa na daljavo, zato bo tudi v primeru, da je po urniku predvidena izvedba predavanj/vaj s prisotnostjo študentov v predavalnici na fakulteti (»v živo«), omogočeno spremljanje predavanj/vaj na daljavo, če za to ni vsebinskih zadržkov, vezanih na vsebine predmeta;
  • zmanjšalo se je število sedežev v posameznih predavalnicah, kar je posebej označeno tudi na urniku pri imenu predavalnice;
  • natančnejša navodila v zvezi z izvajanjem pedagoškega procesa v razmerah COVID-19 ter obveznostmi zaposlenih in študentov bodo objavljena v posodobljenih Navodilih Univerze na Primorskem v zvezi z izvedbo študijskega procesa glede na razmere COVID-19. Objavljena bodo na vstopni strani spletne strani fakultete (https://www.famnit.upr.si/sl/ - Prilagojeno izvajanje pedagoškega procesa) predvidoma jutri, v torek, 22. 9. 2020. Prosimo, da navodila natančno preučite in jih dosledno upoštevate.

Študente programa Varstvo narave posebej obveščamo, da bodo laboratorijske vaje pri predmetu Laboratorijski praktikum (1. letnik) in seminarske, laborijske vaje ter seminarji pri predmetu Varstvena biologija morja (2. letnik) na urnik umeščene naknadno.

Termini sestankov koordinatorjev programov s študenti:

• Matematične znanosti – izvedba v slovenskem jeziku (PMA) in Matematične znanosti – izvedba v angleškem jeziku (PMA-EN): v četrtek, 1. oktobra ob 14:00 prek Zoom-a;
  • Računalništvo in informatika (PRIN): v četrtek, 1. oktobra ob 14.30 v Famnit-Muzejski4 v okviru predavanj za predmet Računalniški vid;
  • Varstvo narave (PBI):  v četrtek, 1. oktobra ob 11.00 v predavalnici Famnit-VP2;
  • Biopsihologija (PBP): v četrtek, 1. oktobra ob 13.00 v Famnit-Muzejski1;
  • Uporabna psihologija (UPSI): v četrtek, 1. oktobra ob 12.00 prek Zoom-a;
  • Podatkovna znanost – izvedba v slovenskem jeziku (PZ) in Podatkovna znanost – izvedba v angleškem jeziku (PZ-EN): v četrtek, 1. oktobra ob 15.00 v Famnit-MP1.

V prvi polovici oktobra 2020 bodo koordinatorji sklicali sestanke s študenti 2. letnika. Točni termini bodo objavljeni naknadno med obvestili Referata.

Vsa nadaljnja obvestila glede urnika bodo objavljena med obvestili Referata na naslovu: https://www.famnit.upr.si/sl/obvestila (za posamezen študijski program). Vsem študentom svetujemo, da se prijavijo za prejemanje obvestil po e-pošti in redno spremljate naša obvestila.

Referat za študente UP FAMNIT