ponedeljek, 25. september 2023 PODIPLOMSKI ŠTUDIJ: Urniki za jesenski semester 2023/24

Obveščamo vas, da so na spletni strani fakultete (v rubriki Urniki) objavljeni urniki za jesenski semester 2023/2024, ki se prične v ponedeljek, 2. oktobra 2023 in zaključi v petek, 19. januarja 2024.

Na tej strani (na dnu strani) je dostopen tudi kratek posnetek, ki prikazuje postopek preverjanja urnika in vam bo v pomoč.

Posebej vas želimo opozoriti na naslednje:

• IZVEDBA PREDMETOV PO TEDNIH: opozarjamo, da je potrebno preveriti urnik za vsak posamičen teden semestra, saj se lahko razlikuje med posameznimi tedni;
  • NAKNADNE SPREMEMBE URNIKA: do ponedeljka, 2. 10. 2023 so možne spremembe urnika, zato študente prosimo, da urnik ponovno preverijo tik pred začetkom študijskega leta. Vse spremembe urnika od vključno ponedeljka, 2. 10. 2023 dalje bodo objavljene med obvestili Referata.

Termini sestankov koordinatorjev programov s študenti 1. letnika:

• Matematične znanosti – izvedba v slovenskem jeziku (PMA): ponedeljek, 2. 10. ob 14:00 v Famnit-MP2 (Glagoljaška 8, Koper, 2. nadstropje);
  • Računalništvo in informatika (PRIN): ponedeljek, 9. 10. ob 12:00 v Brolo-B7 (Trg Brolo 12, Koper, 2. nadstropje);
  • Varstvo narave (PBI): ponedeljek, 2. 10. ob 14:30 v Livade-Famnit 3 (Univerzitetni kampus Livade v Izoli, Livade 6, 3. nadstropje);
  • Biopsihologija (PBP): ponedeljek, 2. 10. ob 12:00 v Famnit-MP1 (Glagoljaška 8, Koper, 1. nadstropje);
  • Psihologija (UPSI): ponedeljek, 2. 10. ob 12:00 v Famnit-VP3 (Glagoljaška 8, Koper, 3. nadstropje);
  • Podatkovna znanost – izvedba v slovenskem jeziku (PZ): ponedeljek, 2. 10. ob 14:00 v v Brolo-B6 (Trg Brolo 12, Koper, 1. nadstropje).

Sestanki koordinatorjev s študenti, ki ste vpisani na angleško izvedbo programov Matematične znanosti in Podatkovna znanost, bodo potekali v okviru Orientacijskih dni UP za tuje študente (več informacij: https://welcome.upr.si/en/arrive/orientation).

V prvi polovici oktobra 2023 bodo koordinatorji sklicali sestanke s študenti 2. letnika. Točni termini bodo objavljeni naknadno med obvestili Referata.

Študente posebej obveščamo:

• PBP2, UPSI2: predmet Magistrsko delo – seminar bo na urnik umeščen naknadno.

Vsa nadaljnja obvestila glede urnika bodo objavljena med obvestili Referata na naslovu: https://www.famnit.upr.si/sl/obvestila (za posamezen študijski program). Vsem študentom svetujemo, da se prijavijo za prejemanje obvestil po e-pošti in redno spremljate naša obvestila.

Referat za študente UP FAMNIT