sreda, 12. oktober 2011 Ogled predavanja: Ranbir Saran Das, GREEN INITIATIVES AND SUSTAINABLE FUTURE 2020

V ponedeljek, 10. oktobra 2011 je v Pretorski palači v Kopru predaval gospod Ranbir Saran Das, izvršni direktor indijskega podjetja Fairwood Group, svetovno znani inovator na področju trajnostno naravnanega urbanističnega razvoja.

Predavanju z naslovom Green Initiatives and Sustainagle Future 2020 je sledil pogovor z gostom o izzivih futurističnega urbanizma za trajnostni turizem, ki ga je vodil prof. dr. Anton Gosar.

Dogodek je potekal v organizaciji Fakultete za turistične študije Portorož, Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije, Primorskega inštituta za naravoslovne in tehnične vede in Mestne občine Koper.

Video posnetek celotnega dogodka je dostopen na spodnji povezavi:

Več informacij >>> OBVESTILO ZA JAVNOST