torek, 19. november 2013 Uspešen nastop Famnitove ekipe na srednjeevropskem računalniškem tekmovanju iz programiranja na Poljskem

Od 15. do 17. novembra 2013 so se člani tekmovalne skupine StackOverflow v sestavi Aleksandar Todorović, Marko Tavčar in Tomaž Tomažinčič, v spremstvu mentorja asist. Tineta Šukljana in dr. Jerneja Vičiča, kot zmagovalci računalniškega tekmovanja na UP, udeležili Srednjeevropskega tekmovanja iz programiranja (Central Europe Regional Contest 2013 - CERC'13) v Krakovu, na Poljskem.

Srednjeevropskega tekmovanja se je skupina UP FAMNIT (v različni sestavi), kot zmagovalna skupina na ravni UP, udeležila že petič. Letos se je tekmovalna skupina StackOverflow, s tremi rešenimi nalogami, med vsemi sodelujočimi srednjeevropskimi skupinami, uvrstila na 51. mesto.

Iskrene čestitke!