ponedeljek, 21. avgust 2017 Od torka, 22.8.2017 možna prijava za vpis v dodiplomski študij (druga prijava)

Jutri, 22.8.2017 se pričenja drugi (zadnji) prijavni rok za vpis v dodiplomski študij v študijskem letu 2017/18:

• za slovenske državljane in državljane EU, in sicer od torka, 22. do 29.8.2017

Na vseh dodiplomskih (univerzitetnih) študijskih programih UP FAMNIT je še možna prijava v drugem (zadnjem) prijavnem roku. Prosta mesta v drugem prijavnem roku po študijskih programih (redni študij):

Biodiverziteta, prosta mesta: 26
Bioinformatika, prosta mesta: 25
Biopsihologija, prosta mesta: 11
Matematika (izvedba v slovenskem jeziku), prosta mesta: 30
Matematika (izvedba v angleškem jeziku), prosta mesta: 25
Matematika v ekonomiji in financah, prosta mesta: 27
Računalništvo in informatika (izvedba v slovenskem jeziku), prosta mesta: 33
Računalništvo in informatika (izvedba v angleškem jeziku), prosta mesta: 15
Sredozemsko kmetijstvo, prosta mesta: 25

Razpis za vpis in vse informacije v zvezi z oddajo prijave so dostopni tukaj.

Vse informacije lahko kandidati dobijo v v Referatu za študente (e-naslov: referat@famnit.upr.si, tel. št. 05 611 75 75).