sreda, 13. september 2017 Od 14.9. do 20.9.2017 možna prijava za vpis v podiplomski študij (drugi prijavni rok)

V četrtek, 14.9. se pričenja drugi prijavni rok za vpis v magistrske in doktorske študijske programe UP FAMNIT v študijskem letu 2017/2018 (za slovenske državljane in tujce iz in izven EU ter za Slovence brez slovenskega državljanstva), ki poteka do vključno srede, 20.9.2017.

Kandidati, ki želijo svojo študijsko pot nadaljevati na UP FAMNIT, so vabljeni k oddaji prijave.

Na vseh podiplomskih (magistrskih in doktorskih) študijskih programih UP FAMNIT je še možna prijava v drugem (zadnjem) prijavnem roku.

Prijavo je potrebno oddati preko spletna portala eVŠ ter poslati priporočeno po pošti na naslov: UP FAMNIT, Glagoljaška 8, Koper.

Razpis za vpis in vse informacije v zvezi z oddajo prijave so dostopni tukaj.

Vse informacije lahko kandidati dobijo v Referatu za študente (e-naslov: referat@famnit.upr.si, tel. št. 05 611 75 75).