sreda, 2. julij 2014 Objava članka s področja molekularne ekologije in filogeografije v reviji z visokim faktorjem vpliva

Člana Oddelka za biodiverziteto UP FAMNIT doc. dr. Boštjan Surina in asist. Peter Glasnović sta z avstrijskima kolegoma, doc. dr. Geraldom M. Schneeweissom iz Univerze na Dunaju in prof. dr. Petrom Schönswetterjem iz Univerze v Innsbrucku, objavila članek z naslovom »Testing the efficiency of nested barriers to dispersal in the Mediterranean high mountain plant Edraianthus graminifolius (Campanulaceae)«.

Članek, ki  je izšel v pomembni reviji Molecular Ecology, ki se uvršča med revije z visokim faktorjem vpliva (6.275).

Avtorjem članka za uspeh iskreno čestitamo!